Anasayfa Hakkımızda Talep Formu İnsan Kaynakları İletişim
 
Hakkımızda
SEKTÖRÜMÜZE YENİ BİR SOLUK OLMAK İÇİN VARIZ...

Demir çelik sektörününde aranılan, teknik ürün kalitesi ve profesyonel hizmet konularında başarılı olacak bir kadro ve stok miktarı ile sektöre 2013 yılı itibariyle merhaba demenin gururunu yaşıyoruz.İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesi'ndeki depo ve yönetim merkezimizde sertifikalı Asil Çelik, yerli ve ithal kaliteli çelikler, rulo ve levha saclar kesim makinalarımızda istediğiniz ölçülere göre hazırlanıp, üretim tesisinize teslim edilmektedir.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Üretiminize uygun çelik tedarikini sağlayabilmek, firmanızın üretim maliyetleri için önemli olduğu kadar, yapacağınız üretimin kalitesini de ön plana koyacaktır. Metalurji mühendislerimizin size önereceği ve sizin sektörel tecrübelerinizle birlikte tedarik edeceğimiz bütün malzemelerin, analiz raporları ve kalite sertifikalarına her istediğiniz anda ulaşabilirsiniz.

FİYAT POLİTİKAMIZ

Sektörümüzdeki değişken malzeme fiyatlarının, son yıllarda üreticilerimizi ciddi sıkıntılara soktuğunu gözlemlemekteyiz. Depomuzdaki mal, bizden çok müşterimizin malıdır prensibiyle, ani fiyat artışlarını sizlere yansıtmamaya çalışmak, ve uzun süreli bir tedarikçi ilişkisi kurmak için, daima en iyi fiyatla sizlerin karşısına çıkmak bizim için her zaman önceliklidir. Sektörde en önemli önceliğimiz her zaman müşterilerimizdir.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Malzeme tedarik sürecinin tamamında; güleryüzlü, müşteri odaklı ve hızlı olmak firmamız için, olmazsa olmazlar arasındadır. Güzel iş birliktelikleri temennilerimizle...
 
EMAY DEMİR ÇELİK TİCARET
İkitelli O.S.B. Demirciler San. Sit.
C2 Blok No: 218/A
34336 İkitelli Başakşehir/İSTANBUL
Tel :  0 212 671 76 37
        0 212 671 76 38
Fax : 0 212 671 76 39
info@emaydemircelik.com